Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Informácie (nielen o Rusku) z druhej strany? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Samozrejme - hyenizmus...
Ako inak, k téme patrí špinavá západná propaganda, (západo)novinársky hyenizmus atď. Ten separatistický bandita a vrah s absolútnou pietou a pokorou, hlavne s cigaretou v ruke, sa určite premodlil tri noci a štyri dni. Veď - pozrite sa mu do tváre, esencia inteligencie, v torbe určite má okrem nakradnutého od obetí zostreleného lietadla len samé Puškinove básne a reprodukcie Repinovych obrazov + pár ikon... Aj nemeckí hrdlorezi keď vyzabíjali a vypálili Lidice, tak sa v zhorenisku nastúpení, pózujúc ako majstri sveta (namiesto lopty si pod nohy dali mŕtveho psa) odfotili... ••• Územie, kde trosky dopadli, bolo (je) kontrolované separatistickými hordami. Je známe a kritizoval to holandský premiér aj pozostalí obetí, že mŕtvych hyenisticky okradli, vyrabovali batožiny, pokradli čo sa im hodili - separatistom, "bojovníkom" za Novorus. To nie je hyenizmus?! Ale, jasné - za to môžu západní novinári a politici, za to, ako sa táto zberba vyzbrojená a podporovaná Moskvou, v ktorej sú naverbovaní Rusi, správa. ••• Je leto, treba oddychovať, relaxovať - tak teda navrhujem, aby si autor článku a jemu podobní (napr. Tropko) pozvali k sebe domov tých udatných a ľudsky tak zdrvených separatistov k sebe - nech si v lone slovenskej prírody oddýchnu od tých hrôz, napáchaných Ukrajincami, ktorým čelia. ••• Ruské ministerstvo obrany nech najskôr vydá jasné stanoviská a správy o tom, prečo sa ruskí vojaci s technikou navalili na územie cudzieho, zvrchovaného, samostatného štátu a prečo tam začali vojnu, vytvorili zložky separatistov atď. Alebo už zasa to nie sú Rusi - tí neoznačení "zelení mužíci"? ••• Ak ruská strana má jasné a nepriestrelné dôkazy, že lietadlo zostrelili Ukrajinci, nech ich predloží. Lenže - nemá. Zo Záoadu prišli informácie, že lietadlo bolo zostrelené separatistami pravdepodobne omylom. Ak je to tak, nech velenie separatistov a Moskva priznajú omyl a nech vydajú - obetujú posádku zbrane, ktorá lietadlo zostrelila, verejnosti, vyšetrovaniu a súdom. Čo by sa stalo? Bolo by v tomto prípade jasno. Prečo to nejde? Možno preto, lebo nie je politická vôľa. ••• Na okraj - nájdite mi niekoho, kto si skutočne v dobrom a s lapskou spomína na Sovietov u nás napr. pri prechode frontu a oslobodzovaní koncom vojny, v r. 1968 či potom... To si myslíte, že tí Rusáci sa mentálne tak zmenili, dospeli? "Davaj časy!" stále u nich platí, akurát na nejakú rozfranforcovanú holandský devu už ziapať nemusia. Pri rabovačke ich nik nerušil. ••• Ale nechoďme ďaleko. Keď kedysi spadol juhošský bus pri Sučanoch do Váhu, dedinčania tiež ako prvé kradli peniaze, hodinky, šperky, cennosti, rifle z batožín. Hyenizmus? Nie, slovänská holubýčia povaha ... ••• A teraz hurá - mínuskujte ma, pretože čím viac som mínus, tým viac krvavých eurodolárov mi sorošovci pošlú na účet vo švajčiarskej banke ;-))) !
Martin Droppa
< 1 2

mozno ano, mozno nie

Ak americká strana má jasné a nepriestrelné dôkazy, že lietadlo zostrelili Rusi, nech ich predloží. Zatial sa iba odvolavaju na Twitter a YouTube.
•••
Pise sa rok 2014.
Zmenili sa mentalne Nemci odkedy vypalili Lidice?
Zmenili sa mentalne Americania odkedy vypalili My Lai?
 

Viete, čo si myslím?

Že ľudia sa nezmenili. Zmenil sa systém, podmienky, príležitosti... Podľa mňa v každej komunite ľudí sú ľudia rôzni. Je jasné, že v dnešnom Nemecku je množstvo patologických psychopatov, potenciálnych vrahov a násilníkov - pochybujem ale, že by prešli šírom previerok a testov, aby sa stali členmi regulérneho Bundeswehru. Napriek tomu - pred časom sa v Nemecku prevalil škandál s neonacistami v Bundeswehri, ktorí napríklad cvičili zabíjanie na akože "židoch". Podobné indivíduá boli objavené v českej armáde, nepochybujem, že rôzni psychopati sú aj v americkej - veď občas tam nejaký vojak postrieľa spolubojovníkov. Podstatné je, že tie armády to netaja, s tými vojakmi boli ihneď súdy, boli zbavení služieb.
Som presvedčený, že v každom štáte existujú také militantné osoby s narušenou psychikou, ktoré využijú "šancu" a idú bojovať do polovojenských jednotiek. Ak sa nemýlim, proruskí separatisti nie sú regulérnou zložkou ruskej armády - len majú profivelenie, Moskva ich zbrojí, čo-to ukoristi ukrajinskej armáde... V určitom zmysle ide o občiansku nevyhlásenú, teda neoficiálnu vojnu na Ukrajine. Je jasné, nik to nepopiera, už ani Moskva, že separatisti sú naverbovanci z Ruska, dobrodruhovia. Aká morálka je u týchto ľudí? Pre lepšiu orientáciu - nájdite si videá o ruských neonacistoch, vlastencoch -veľmi rýchlo narazíte na zábery z výcvikov práve polovojenských jednotiek, velenie je napr. z veteránov z Afganistanu. Kto sú tí ľudia, keď ešte aj oficiálna ruská strana sa od nich (akože) dištancuje?
Na rozdiel od Nemecka, USA či Fr., kde takíto ľudia nedostávajú šancu zaradiť sa do armády, v Rusku to tak nie je a medzi separatistami vôbec nie. Pripomínajú mi polovojenské jednotky v exJuhoslávii, tiež to boli vrahovia, zločinci.
Vrahov, sadistov ľudí bez morálky v špeciálnych oddieloch SS, určených na najhoršie "práce" zhromažďovali Nemci, aj Rudi (tylové jednotky pod velením NKVD). Ani US Army, ani Francúzi či spojenci takéto regulérne jednotky vo vojne nemali, ani neskôr vo Vietname, napr.
Bohužiaľ, proruských separatistov na Ukrajine nemôžem radiť medzi tých, ktorí by boli skutočnými vojakmi. Sú to polovojenské oddiely, a morálka takých je veruže niečo mimo naše vnímanie - viď tá exJuhoslávia a vraždenie civilistov (oboma stranami).
•••
Je jedno, kto predloží dokazy - jasné a nepriestrelné. Určite sa toho dočkáme, len kedy, to nik netuší. Obávam sa ale, že Moskva to nebude a jej archívy ostanú aj v tomto na desaťročia neprístupné. Američanom zas nik u nás veriť nebude, aj keby neviem čo predložilo, doložili. Katastrofa západne do zabudnutia, a keď sa konflikt ako-tak otrasie, už to nikto riešiť nebude. Možno o roky neskôr dá dozvieme pár zaujímavostí - viď Lockerbie... Je to smutné a smutnejšie o to viac, že boli pozabíjaní nevinný a nič netušiaci civilisti.
3 / 3
 

vcelku suhlasim,

ale ukrajina je dost specificka - na rozdiel od Nemecka, USA, Francuzska, ci dokonca Ruska, vo veducich poziciach su otvoreni extremisti (ak nechceme rovno povedat ze neonacisti)
http://www.globalresearch.ca/t...
http://www.globalresearch.ca/t...
http://www.globalresearch.ca/u...
http://www.foreignpolicy.com/a...
•••
Američanom zas nik u nás veriť nebude - nielen u nas, ale za to si mozu sami:
http://www.huffingtonpost.com/...
http://www.independent.co.uk/n...
http://en.wikipedia.org/wiki/N...
•••
USA mi tak trochu pripominaju (slovensku) RKC - vyzaduju od inych to, co sami nedodrziavaju.
 
Hodnoť

 

"nenadŕžam rusom, len mi chýbajú informácie z druhej strany. tu sú informácie z úžasného ministerstva obrany" a dalej nasledujú úžasné info ako napr.: "tu sú zábery zbranových systémov pri hentakej ukrajinskej obci atd, atd...." jasné jasné, ked to napísal tavárišč palkovnik iz miňisťerstva tak to ozaj musí byť pravda že hentaký záber je určite pri takej ukrajinskej obci a tie zbrane sú určite ukrajinské a nie napríklad ruské prenajaté povstalcom. super info si poskytol, oveľa lepšie ako tie zahnívajúce buržoázne média z kapitalistickej cudziny.

mohol by si ešte podsunúť aj ten link na fotky ako boli napríklad tie zábery amerických bezpečnostných firiem pôsobiacich na ukrajine čo ruskí trolovia skopírovali niekolkoročné stáré fotky národnej gardy zo záplav, prifotošopovali im insígnie súkromných firiem orezali ulicu aby nebolo vidieť že to nie je na ukrajine a na tom zvyšku ulice prifotošopovali nápisy v azbuke
 
Hodnoť

Barack a Petro.

В телеф онном разго воре с Обамо й Порош енко призн ался, что Боинг сбили украи нские ПВО, "а добив ал Су-25"...

http://www.liveinternet.ru/use...
 
Hodnoť

 

Chcem poďakovať autorovi za príspevok, asi to nie je celkom jednoduché dať si s tým robotu a uverejniť to s tým, že hrozí okamžité vymazanie. Čo sa môjho názoru týka a nezmením ho - za všetky obete, všetky vyhasnuté životy jednoznačne nesú zodpovednosť Ukrajinci. Nedá sa inak ale považujem ich za národ idiotov akých ťažko nájsť pod slnkom - hádam ako jediní otravujú svojimi problémami celý svet, mňa teda neskutočne. Ukrajinec je v mojich očiach zloduch čo si nedokáže zvoliť ani normálneho vodcu, či prezidenta, dosadia si tam zmiju či nejakého darebáka, potom sa im to akosi znevidí začnú hádzať po sebe zápalné fľaše a páliť na námestí pneumatiky, ešte si za to nechajú platiť inými idiotmi, no čo na to povedať - chamraď hnusná, ja osobne ich nemôžem ani cítiť.
 

< 1 2

Najčítanejšie


 1. Miroslav Babič: Prepojenie Valla na dodávateľa predražených rúšok je veľmi nápadné 2 712
 2. Ivan Mlynár: Je Jaroslav Spišiak druhým omylom ministra vnútra Romana Mikulca ? 1 425
 3. Rudolf Pado: Hyeny medzi nami 987
 4. Július Kovács: Black out je jediné dobré riešenie, plne podporujem Matoviča. 878
 5. Michael Achberger: Toto pred spaním nejedzte... 727
 6. Juraj Štubniak: Sledujú nás? 653
 7. Ctirad Klimčík: Blackout Igora Matoviča 464
 8. Milan Kuruc: Sme v kríze. Prekopme aj podporu v nezamestnanosti 441
 9. Michal Šimečka: Ešte stále si myslíte, že nás Čína zachráni? 369
 10. Marek Mačuha: Koronavírus a veľká hospodárska kríza, ktorá príde 278

Rebríčky článkov


 1. Roland Ondrus: Cockfight
 2. Viliam Majda: Pokračovanie Čo navrhuje spoločenstvo Európskych železníc pri EU a čo potrebuje doprava?
 3. Juraj Kováč: O kolektívnej ekonomickej (ne)imunite
 4. Štefan Vidlár: Monštrum Covid
 5. Radovan Čipka: Podvodníkom sa darí s kryptomenou
 6. Jakub Tinak: Roky desaťnásobne preplácam mobilných operátorov
 7. Vladimír Seman: Slovenský test na koronavírus 2.
 8. Zuza Ferenczová: ACH, MONIKA ! / denník korona vírusu 10
 9. Miroslav Sabol: Je COVID-19, rovnaký ako SARS ? Ako dlho prežije na povrchoch ?
 10. Štefan Vidlár: Priatelia!


Už ste čítali?